Бухгалтерські курси: для кого?

Автор: Ирина Переглядів: 255
Бухгалтерські курси:  для кого?

Професія бухгалтера незмінно входить в топ-5 найбільш затребуваних, адже незалежно від напрямку бізнесу, в організації завжди необхідно грамотно вести облік фінансів. 

Сучасні бухгалтера повинні бездоганно знати податкове законодавство, вміти працювати в спеціалізованих програмах та володіти новітніми методами ведення обліку.

Отримати необхідні знання та навики можливо навіть незалежно від Вашого основної освіти. Достатньо лише пройти навчання на бухгалтерських курсах з кваліфікованими викладачами-практиками.  


Бухгалтерські курси  проводяться як для початківців, які тільки починають опановувати професію бухгалтера, так і для спеціалістів, що вже мають базові знання та досвід, але бажають вдосконалити свої вміння та ознайомитися з актуальними тенденціями по бухгалтерії.

Доволі часто на бухгалтерських курсах навчаються топ-менеджери, підприємці та власники бізнесу для розуміння основ ведення бухгалтерії в організації, що є необхідним в процесі управління бізнесом.


Компанія «СНіШ» проводить навчання за такими курсами:

  1. Для початківців - «Основи бухгалтерського обліку з навиками роботи в «1С:Підприємство 8. Бухгалтерія для України 2.0» 

  2. Для бухгалтерів, помічників бухгалтерів, касирів, економістів - «Бухгалтерський облік засобами програми «1С:Підприємство 8. Бухгалтерія для України 2.0»

  3. Для підприємців та власників бізнесу - «Бухгалтерія ФОП від А до Я»


Адреса навчального центру – м.Вінниця, вул. Замостянська, 35, оф. 315. 

Запис на навчання за тел. 067 433 20 97


Коментарії

Напишіть коментар


Компанія "СНіШ" © 2020

Задати питання

Наша Адреса

Україна, м. Вінниця, вул. Замостянська, 35, оф. 315

+38 (067) 433 20 97