Автоматизація обліку
Ведення обліку
бухгалтерські курси
Галузеві рішення

Супровід KBS. Бухгалтерія комунального підприємства для лікарень

Головним помічником у веденні обліку медичних установ стала програма комплексного обліку і звітності, а саме KBS. Бухгалтерія комунального підприємства для  лікарень, далі (KBS-КНП для лікарень ).

Досвід компанії «СНіШ» і кваліфікація її фахівців дозволяє виконати для Вас роботи будь-якої складності по обслуговуванню KBS-КНП для лікарень.

Програма KBS – КНП для лікарень дозволяє:

  1. Ведення обліку по плану рахунків №291, але з можливістю отримати аналітику, яка потрібна установам, що використовують державні кошти. (Джерело фінансування, КЕКВ)
  2. Контроль за коштами НСЗУ (звіт про обсяг наданих медичних послуг) (можливий імпорт даних з інших програм. Наприклад, «Доктор Елекс»)
  3. Формування Звіту про доходи та витрати
  4. Формування фінансового плану
  5. Кошторис, план асигнувань, контроль оплати по договорам, реєстрам фін. та юр. зобов´язань. Робота з казначейством напряму з програми.
  6. Облік медикаментів з урахуванням програми, терміну придатності, серії, виробника.
  7. Облік витрат по відділенням, що дає можливість аналізувати роботу відділень для  формування мотивації роботи.
  8. Облік ПДВ: від накладної до звітності.
  9. Повна регламентна звітність. Можливість здавати звітність напряму з програми.

Однак робота програми в багато залежить від якості обслуговування. Наприклад, від правильних налаштувань, своєчасних оновлень і модернізації конфігурацій.

Наша компанія надає комплексний супровід всіх розрізів бухгалтерського обліку в КНП для лікарень. Ми забезпечуємо клієнтам повну технічну підтримку, починаючи з установки системи і закінчуючи навчанням персоналу