Автоматизація обліку
Ведення обліку
бухгалтерські курси
Галузеві рішення

BAS Бухгалтерія КОРП (BAS Бухгалтерія + ЗУП)

BAS Бухгалтерія КОРП – рішення сімейства BAS, що автоматизує весь бухгалтерський облік, податковий облік, кадровий облік підприємства. ПЗ реєструє всі бізнес-процеси організацій з широким спектром видів діяльності.

BAS Бухгалтерія КОРП містить підбір бухгалтерських інструментів для ведення обліку на підприємстві. Передбачено створення первинних документів, облік розрахунків з партнерами, облік виробничих операцій, облік торгівлі, розрахунок і нарахування заробітної плати, визначення фінансових результатів.

Тут використаний чинний «План рахунків бухгалтерського обліку» та Інструкції до його застосування. Програмне забезпечення повністю автоматизує облік і забезпечує необхідний аналіз управлінської діяльності в організації.

Рішення “BAS Бухгалтерія. КОРП” буде цікаво:

– для користувачів програм “BAS Бухгалтерія. КОРП” і попередніх версій;

– користувачам, яким потрібно розширений кадровий облік і потужний розрахунок заробітної плати;

– користувачам, які мають досвід роботи з комплексними конфігураціями попередніх поколінь, наприклад, “1С: Підприємство 7.7. Комплексна поставка” або “1С: Підприємство 8. Управління торговим підприємством”, якщо автоматизовані бізнес-процеси функціонували “від вхідних первинних документів до виписки документів на продаж “.